Bilde: Frå venstre: Sigurd Pedersen, Fred Roger Farstaddal, Jittima Kaopon, Harald Heiene, Lisanne de Blecourt, Sindre Tverfjell.

Kontakt

Rektor:
Sigurd Pedersen
Epost: sigurd.pedersen@hustadvika.kommune.no
Tlf.: 92254052

Lærar:
Harald Heiene
Epost: harald.heiene@hustadvika.kommune.no
Tlf.: 92880192

Lærar:
Lisanne de Blecourt
Epost: lisanne.blecourt@hustadvika.kommune.no
Tlf.: 97135348

Vaktmeistar / instruktør:
Sindre Tverfjell
Epost: sindre.tverfjell@hustadvika.kommune.no
Tlf.: 90506974

Kjøkkensjef:
Fred Roger Farstaddal
Epost: fred.roger.farstaddal@hustadvika.kommune.no
Tlf.:91812423

Kjøkkenpersonale:
Jittima Kaopon
Epost: jittima.kaopon@hustadvika.kommune.no
Tlf.: 46963945

 

 

 

Postadresse

Bjørnsund Leirskule
Tingplassen 1
6440 Elnesvågen